Berichten

Uitslag Vlaamse jeugdkampioenschappen Antwerpen 03-05/02

Ook op dag 3 konden de goede resultaten doorgetrokken worden. De besttijden bleven op 50% en er werden nog 4 podiums behaald (Syl 2e op 400 wissel, Lara 3e op 100 rug en Tibo Br 2e op de 200 vrije en 3e op de 300 rug). Proficiat aan alle zwemmers, trainers !
Klik hier om een uitslag van de Vlaamse jeugdkampioenschappen in te kijken :
GOLD of volledig.

Uitslag Vlaamse jeugdkampioenschappen Antwerpen 03-05/02 t.e.m. dag 2

GOLD doet het uitstekend : 51% besttijden, 7 podiums, 2 kampioenen (Syl 200 school en Tibo Br 400 vrij), 3 vice-kampioenen (Syl 200 wissel, Theodore 200 school en Tibo Br 200 wissel) en 2 derde plaatsen (Cian 400 vrij en Tibo Br 100 vrij). Blijven gaan voor die besttijden en op naar dag 3 ! Go GOLD !
Klik hier om een uitslag van het VJK t.e.m. dag 2 in te kijken : GOLD of volledig.

Uitslag 1e interclub HL Ieper 29/01

Klik hier om de uitslag van de 1e interclub HL Ieper te bekijken : GOLD of volledig.

Uitslagen ADSR Antwerpen, 2e Hl Waregem + Splashfeest

Dit weekend was GOLD actief op 3 fronten ! Onderliggend de uitslagen :
* Diamond Swimming Race Antwerpen (20-22/01) : GOLD of volledig
* 2e interclub Henri Lecluyse Waregem (21/01) : GOLD of volledig
* 6e Splashfeest UZKZ Zwevegem : volledig
Mooie prestaties, tevreden zwemmers en trainers waren het resultaat !

Uitslag Sprintcriterium Frank Pepermans Berchem 08/01/2012

Uitslag van deze wedstrijd van 8 januari te Berchem is nog niet beschikbaar door computerproblemen.
Meer info zie 
http://www.kazsc.be/blog/?page_id=2242.

Uitslag Flanders Swimming Cup 14-15 januari

Ook op dag 2 kon GOLD sterk presteren. Het palmares van deze 2 dagen FSC : 4 Vlaamse kampioenen (Manu 100 rug, Jonas 200 school, Michaël 200 wissel, aflos 4×100 wissel), 1 zilveren medaille (Nora 800 vrije) en 4 bronzen medailles (Bowke 100 vlinder, Cowdy 50 & 100 vlinder, Gaëlle 200 wissel), 54% besttijden (hoogste percentage van clubs > 20 starts).
Klik hier om de uitslag te bekijken : GOLD of volledig.
Proficiat !
Op naar de Antwerp Diamond Swimming Race volgend weekend !

Flanders Swimming Cup dag 1

Op dag 1 heeft GOLD sterk gepresteerd (50% besttijden, 6 finales, 2x 2e plaats, 1x 3e plaats).
Klik hier om de uitslag van dag 1 te bekijken : GOLD of volledig.
Morgen kunnen we GOLD ter plaatse in het bad Wezenberg van Antwerpen aanmoedigen.
Het thuisfront kan volgen via http://www.toptime.be en de finales worden morgen door Sporza om +/- 16u20 rechtstreeks uitgezonden.
Go go GOLD !

Twitter